41 כנס בינלאומי: Greening the White City

בואו לשמוע מחוקרי אדריכלות וממומחים לדיור בר השגה ולאדריכלות ירוקה מהארץ ומאירופה על האיכויות המייחדות את האדריכלות המודרניסטית המאפיינת את תל אביב וכיצד אפשר לאמץ את חלקן גם כיום לטובת התמודדות עם אתגרים עכשוויים כמו בנייה ציבורית, בנייה ירוקה ועוד.
הכנס הפתוח לקהל יתקיים בשלושה מושבים: המושב הראשון יעסוק בהיבטים ההיסטוריים ויגדיר את איכויות הסגנון המודרניסטי המכונה "באוהאוס". המושב השני יבדוק כיצד אפשר ליישם גישות וטכנולוגיות ברות קיימא במבנים קיימים ולהוריק את העיר הלבנה תוך שימור מורשתה. המושב השלישי יבחן סוגיות של דיור ציבורי – נושא שעלה לאחרונה לסדר היום בישראל – באמצעות התפיסות החברתיות והאסתטיות של הסגנון הבינלאומי ותוך הצגת דוגמאות של דיור ציבורי בברלין.
באורחים ובדוברים: פרופ` פיליפ אוסוולט, נשיא קרן הבאוהאוס העולמית ודיקאן בית הספר באוהאוס (דסאו, גרמניה); ווינפרד ברנה, אדריכל שימור מברלין; פטר וויט, מומחה לטכנולוגיה סביבתית (חברת טרנסולאר, גרמניה); מרק שטפה, סגן ראש העיר גדיניה (פולין);  מקסימיליאן לאופרכט, סגן ראש עיריית מינכן; רנטה קינאסט, ראש סיעת מפלגת הירוקים בבונדסטאג הגרמני; אדריכל ירמי הופמן; פרופ` אדריכל צבי אפרת; אדריכל שמואל גרואג; ואדריכל ארז אלה.
ינעלו את הכנס נציגי קבוצת הולצמרקט מברלין.
הכנס מאורגן על ידי עיריית תל אביב-יפו, קרן היינריך בל וקרן הבאוהאוס.
הרישום מראש באתר הסתיים. יש אפשרות לרישום במקום בתחילת הכנס.
לסרטון על הכנס.
לתכנית הכנס המלאה.
כנס ברישום מוקדם ל-900 משתתפים.

בית לשימור / סיור בנושא שימורבית לשימור / סיור בנושא שימור
אירוע נגישאירוע נגיש
close

רישום לאיגרת בתים מבפנים

לקבלת עדכונים וחדשות מבתים מבפנים אתם מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה שלנו