69 גן קריית ספר

אדריכל הגן: רם אייזנברג, 2013.
בערב חג החירות האחרון, על עתודת הקרקע המשמעותית האחרונה בלב תל אביב ולאחר שלוש שנים של תכנון וביצוע, נפתח גן קריית ספר לקהל. במסגרת סוף השבוע בתים מבפנים יציגו השותפים להקמת הפרויקט את הגן ואת תהליך הקמתו ברצף של סיורים:
בשישי, 3.5, ב- 11:00, 13:00 ו-16:00, יציג רם איזנברג, מתכנן הגן, את חלקיו השונים ויספר על תהליך ההתהוות הרעיונית של הגן האקולוגי והדמוקרטי, כולל הרקע התיאורטי ותהליך התכנון שנעשה בשיתוף תושבים ונציגי מחלקות שונות בעירייה. בסיור יציג איזנברג את הגן ואת גופי המים המיוחדים, את השימוש שנעשה בחומרים קיימים וממוחזרים ובפסולת בניין, את מוקדי הפעילות הקהילתית, את "מטמון אוצרות" והפתעות נוספות. נקודת מפגש: על הדשא בצל הפיקוסים במרכז הגן, מול הכניסה מרחוב עמרם גאון.
בשישי, 3.5, מ-12:00 ועד 18:00, ובשבת, 4.5, מ-12:00 ועד 18:00, יציגו הפעילים ותושבי השכונה את סיפור המתחם שעמד במוקד התארגנות אזרחית-סביבתית שנמשכה כ-15 שנה לקידום הפארק שהוקם לבסוף לרווחת תושבי העיר לאחר תהליך שיתוף ציבור מעמיק ופורה. במפגשים ישתפו הפעילים במסקנותיהם מהתהליך, יחגגו את פתיחת הגן ויציגו את תוכניותיהם למקום שהפך מיד עם פתיחתו למרחב התכנסות שוקק עבור מגוון אוכלוסיות. במפגשים ישתתפו גם אנשי שיתוף ציבור ותכנון, אנשי ביצוע ונציגים שונים של העירייה.
סיורים ומפגשים פתוחים. אין צורך ברישום מוקדם.

ידידותי לילדיםידידותי לילדים
אירוע נגישאירוע נגיש
close

רישום לאיגרת בתים מבפנים

לקבלת עדכונים וחדשות מבתים מבפנים אתם מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה שלנו