בתים מבפנים
איזור: פעילות: מועד:
דף 5 מתוך 8< הדף הקודם    1   2   3   4   5   6   7   8   הדף הבא >
81.
המורשת הנופית בעיר הלבנה
נקודת מפגש: ליד המזרקה בכיכר הבימה.
חמישי, 20.9, 16:00. משך הסיור כשעתיים.  
בית לשימור/סיור בנושא שימור
סיור בהדרכת ד"ר עדה ו` סגרה, המתמחה בשימור גנים היסטוריים, ואדריכלית עדי רוז ממחלקת שימור מבנים בעיריית תל אביב-יפו – בעקבות סקר גינות שנערך ביוזמת המחלקה. הסיור יעבור בין גינות וחצרות בעיר הלבנה ויתמקד במערכות הנוף בבתי הדירות שבסגנון הבינלאומי – מערכות נופיות ייחודיות לתל אביב ובעלות ערכים מפתיעים, בעלי חשיבות היסטורית ושימורית ברמות הארצית והבינלאומית.
סיור ברישום מוקדם מוגבל ל-40 משתתפים.
 
 
82.
הצלמניה בתנועה מתמדת
רחוב טשרניחובסקי 5.
שישי, 21.9, 16:00-10:00. הרצאה תתקיים בחנות בכל שעה עגולה. הרצאה אחרונה ב-15:00.  
בית לשימור/סיור בנושא שימוראירוע נגיש
הצלמניה – חנות הצילום המיתולוגית שהוקמה ב-1936 על ידי רודי ומרים וייסנשטיין ברחוב אלנבי 30 ושכנה בשנים האחרונות באכסניה זמנית ברחוב טשרניחובסקי – חוזרת בקרוב למשכנה ההיסטורי המקורי. לפני המעבר מזמינה הצלמניה לביקור אחרון בחנות בטשרניחובסקי ולהרצאה על המקום ועל ההיסטוריה שלו.
בצלמניה, המנוהלת כיום על ידי נכדם של בני הזוג וייסנשטיין, בן פטר, שמור ארכיון הצילומים ההיסטורי של הצלם רודי וייסנשטיין הכולל יותר ממיליון נגטיבים של תמונות מ-1936 ועד ימינו; האוצרים את הזיכרון התל אביבי והישראלי ובהם נראים מבנים, אתרים ודמויות שעברו זה מכבר מהעולם.
חנות פתוחה. אין צורך ברישום מוקדם. 
 
 
83.
שימור בזמן אמת
נקודת מפגש: מרכז העיר הלבנה, בית ליבלינג, רחוב אידלסון 29.
שישי 21.9, 10:30. משך הסיור כשעה.  
בית לשימור/סיור בנושא שימוראירוע בלתי נגיש

תהליך שימור של בניין גלוי בדרך כלל רק לאנשי המקצוע הממונים עליו. הסיור בבית ליבלינג, בעודו בשיפוצים, הוא הזדמנות נדירה לחוות שימור בזמן אמת, כאשר המבנה הופך מבית מגורים למרכז תרבות פתוח לקהל. בסיור יועלו סוגיות שכיחות בתהליכי שימור כגון כיצד מיישבים את הפער בין ערכו ההיסטורי של המבנה לבין תפקידו העכשווי, איך חושפים את תולדות הבית ומציגים את מכונת הזמן שבין קירותיו באופן שמוקיר את סיפוריהם של הדיירים, אילו מהאלמנטים ראויים לשימור ומדוע? וכן דילמות נוספות הכרוכות בשיקום מבנה לשימור והשלכותיהן על אחד מסמלי האדריכלות המודרנית בתל אביב. הסיור בהדרכת נציג חברת ארכו, קבלני השיפוץ של המבנה, ושרון גולן-ירון, אדריכלית שימור האחראית על השיפוץ ומנהלת התוכן של מרכז העיר הלבנה.

ההשתתפות בסיור בנעליים סגורות בלבד.

סיור ל-15 הבאים הראשונים. אין צורך ברישום מוקדם. 

 
 
84.
העיר כמגרש משחקים
נקודת מפגש: כיכר ביאליק.
חמישי, 20.9, 17:00. משך הסיור כשעה  
מתאים לילדים
כיצד לומדים על מקום בעיר רק משהייה בו? איך אפשר לשנות את התפיסה שלנו לגבי מקום יומיומי כך שנוכל לפעול בו כמרחב יצירתי של חיפוש וגילוי ?בואו להתנסות בחוויה משחקית בסביבה עירונית שבמהלכה נבחן מקום דרך פעילות Site Specific אשר באמצעותה ננסה לזהות ולהתנסות בפעולות תלויות מקום, כלומר אינן יכולות להתקיים בשום מקום אחר
הסיור בהדרכת רותם וולק אמנית פרמפורנס ומדריכה בתוכנית החינוכית "לחיות בעיר" של מרכז העיר הלבנה. 
לבני 12-8 שנים.
סיור ל-20 הבאים הראשונים. אין צורך ברישום מוקדם.
 
 
85.
אוטופיה עירונית: כיכר, בית וגינה?
נקודת מפגש: בית ליבלינג, רחוב אידלסון 29.
חמישי, 20.9, 18:00.   
בית לשימור/סיור בנושא שימורבית אקולוגי(ירוק) / סיור בנושאי סביבה ואקולוגיה / בנייה בת קיימא
האוטופיה העירונית-אקולוגית של מתכנן הערים והביולוג פטריק גדס – הרואה בעיר בית גידול המאפשר למיני אורגניזמים להתקיים זה לצד זה – היא אחד העקרונות הדומיננטיים בחזונם של מייסדי תל אביב. הסיור בהובלת שירה בנימיני, מנהלת מרכז העיר הלבנה, ויערה דניאל שוורץ, פעילה חברתית וחברה בקהילת עץבעיר; יתמקד בכמה שאלות: עד כמה התממש חזונם של מייסדי תל אביב בעיר הלבנה? עד כמה תרם לעירוניות שלה? והאם אפשר לגבש כיום חזון עתידי לעיר הלבנה שיכלול עולם ערכים חדש ועדכני? 
הסיור ייפתח בבית ליבלינג בסקירת עיקרי החזון של גדס ובמימושם של עקרונות אדריכליים מודרניים וחברתיים בתל אביב. משם ירד לגינה האקולוגית של עץבעיר ומרכז העיר הלבנה שבה יוצג התכנון האקולוגי אורבני לגינה העתידית של בית ליבלינג אשר תוכנן בשיתוף מרכז העיר הלבנה וקולקטיב אנייה.
סיור ל-15 הבאים הראשונים. אין צורך ברישום מוקדם.
 
 
86.
הדירה האקולוגית של עץבעיר
רחוב ביאליק 25, כיכר ביאליק.
חמישי, 20.9, 11:00, 13:00 ו-15:00 |   שישי, 21.9, 11:00, 13:00 ו-15:00. הסיור בשישי ב- 13:00 באנגלית.  
בית אקולוגי(ירוק) / סיור בנושאי סביבה ואקולוגיה / בנייה בת קיימא
הזדמנות לבקר בבית האקולוגי של קהילת עץבעיר השוכן בדירת באוהאוס רחבת ידיים. בדירה מתגוררים ופועלים מורים ואורחים המתרגלים בה חיים עירוניים בחיבור עמוק לטבע.
הסיורים יכללו גם ביקורים בגינות סמוכות שהוקמו על ידי הקהילה והיכרות עם סגנון החיים שפותח בבית שבו מגדלים צמחי מאכל, מכינים חומרי ניקוי וטיפוח, משתמשים במים אפורים, עושים קומפוסט וחולקים חיי קהילה ושיתוף תוך חיפוש אלטרנטיבות למבנים החברתיים והכלכליים המסורתיים.
6 סיורים ל- 15 הבאים הראשונים. אין צורך ברישום מוקדם.
 
 
87.
אוטופיה עירונית: עיר לבנה בירוק
נקודת מפגש: בכיכר ביאליק ליד בריכת הדגים.
שישי, 21.9, 18:00.   
בית לשימור/סיור בנושא שימורבית אקולוגי(ירוק) / סיור בנושאי סביבה ואקולוגיה / בנייה בת קיימא
יערה דניאל שוורץ, פעילה חברתית, ממקימי הפורום לחקלאות שכונתית בשפירא וחברה בקהילת עץבעיר, תוביל את הסיור שיעסוק בשאלות חזון העיר בעבר ובהווה: היכן הוא מתממש והיכן נזנח ונשכח והאם אפשרי ליצור חברה עם עולם ערכים חדש בתוך העיר.
הסיור יתייחס גם לפרוגרמה של חוזי העיר הלבנה ובראשם הביולוג ומתכנן הערים פטריק גדס ולחזונם של החולמים האוטופיים של ימינו. הסיור יחל בכיכר ביאליק, יעבור בבית האקולוגי של עץבעיר ומשם יצא להתבוננות על כמה מבתי העיר הלבנה האוטופית ויסתיים מתחת לעץ התות שבגינה האקולוגית של עץבעיר ומרכז העיר הלבנה.
סיור ל-12 הבאים הראשונים. אין צורך ברישום מוקדם.
 
 
88.
בית העיר
רחוב ביאליק 27, כיכר ביאליק.
שבת, 22.9, 10:30   שבת, 22.9, 12:00   משך הסיור כשעה.  
בית לשימור/סיור בנושא שימוראירוע נגיש
אדריכלים: משה צ`רנר, 1925; אדריכלי שיפוץ ושימור: אפרת-קובלסקי אדריכלים; אדריכלות פנים: אפרת-קובלסקי אדריכלים ודן חסון, 2009. פרוגרמה: איילת ביתן שלונסקי. שחזור חדר מאיר דיזנגוף: ד"ר דורון לוריא.
סיורים בבית העיר (בניין עיריית תל אביב-יפו הישן) שנפתח לכבוד חגיגות המאה לעיר לאחר שיקום ושיפוץ מקיפים.
ברוח שמה של העיר תל אביב משלב בית העיר לאחר שיפוצו ישן וחדש. במסגרת זו שוחזר חדר דיזנגוף כ"קפסולת זמן" והוקמו תצוגות מגוונות בנושאים הקשורים לעיר. 
כעת מוצגת בבית העיר תערוכת הקולקטיב תיאטרון מסתורין, במסגרת פרויקט רחב יותר הכולל את המחזמר "מי רצח את ארלוזורוב".
הסיורים יועברו לסירוגין על ידי איילת ביתן שלונסקי, אוצרת ראשית ומנהלת מתחם ביאליק, וצוות בית העיר.
2 סיורים ברישום מוקדם מוגבלים ל-30 משתתפים בסיור.
 
 
89.
מלון לייטהאוס
רחוב בן יהודה 1.
חמישי, 20.9, 15:30 ו-16:30 | שישי, 21.9, 11:00, 12:00 ו-13:00 |    שבת, 22.9, 11:00, 12:00 ו-13:00. משך הסיורים כחצי שעה.  
אירוע נגיש
אדריכלים: אריה אלחנני וניסן כנען, 1972; עיצוב פנים: נסטור סנדבק, 2018.
הצצה למלון הבוטיק החדש שנפתח בבית מגדלור, מהבניינים האייקוניים במרכז העיר שעם הקמתו שימש כבניין משרדים ומשכנן של קונסוליות ושל חברות תעופה זרות. בסיורים יציגו מנהלי המלון ויוזמיו את תהליך הסבתו של המבנה, שבמשך השנים ננטש והוזנח, למלון בוטיק מעוצב ששואף לחולל שינוי בסביבתו. הסיורים יתחילו מחוץ למבנה, ימשיכו ללובי, לחדרים ולקומת הגג המעוצבת בהשראת ג`ונגל אורבני.
8 סיורים ל-30 הבאים הראשונים. אין צורך ברישום מוקדם.
 
 
90.
התחדשות טיילת החוף ע"ש להט
נקודת מפגש: גג מבנה בוגרשוב שעל טיילת החוף ע"ש להט (מול גן לונדון).
שישי, 21.9, 17:30. משך הסיור כשעה.  
אירוע נגיש
יזמות וניהול הפרויקט: עיריית תל אביב-יפו באמצעות חברת אתרים. אדריכלים: מייזליץ כסיף אדריכלים.
עם סיום ביצוע חלקו הדרומי והאחרון של פרויקט התחדשות טיילת החוף יציג אדריכל מאור רויטמן, שותף במשרד מייזליץ כסיף אדריכלים, את הפרויקט שחידש את טיילת להט ההיסטורית (בתכנון יעקב רכטר) ויצר מרחב עירוני חדש בקו החיבור בין העיר לים. בסיור יוצגו עקרונות התכנון המרכזיים, נקודות ציון בהליך התכנון שהחל בשנת 2006 והשיקולים שנעשו במהלך התכנון לצד אופן יישומם במהלך הביצוע.
סיור פתוח. אין צורך ברישום מוקדם.
 
 
91.
מלון סינמה
רחוב זמנהוף 1, כיכר דיזנגוף.
שבת, 22.9, 11:00   שבת, 22.9, 12:30   שבת, 22.9, 14:00 משך הסיורים כ- 45 דקות.  
בית לשימור/סיור בנושא שימוראירוע נגיש
אדריכל: יהודה מגידוביץ`, 1939. אדריכל השיפוץ: אריה דבילנסקי, 2001.
ביקור במבנה באוהאוס שעבר שימור ושינוי ייעוד מבית קולנוע למלון בוטיק (הראשון בארץ). באמצעות כרזות מקוריות ועלוני פרסומת מאמצע המאה הקודמת משמר המלון בין כתליו את סיפורו של קולנוע אסתר שפעל בו כ-50 שנה ואת סיפורם של מייסדיו – משפחת נתנאל שעלתה ממושבת הכתר הבריטית עדן.
הביקור בהדרכת ההיסטוריון ויזם המלון דני גולדשמיד, נכדה של אסתר (שעל שמה נקרא הקולנוע), יתחיל בחזית הבניין ויתייחס לאדריכלות של כיכר צינה דיזנגוף, ימשיך ללובי המלון ויציג את החללים המקוריים ששומרו ואת אוסף המקרנות, המסרטות והכרזות המוצג במקום דרך קבע. כמו כן ייפתחו להצצה חדרים במלון שעבר לאחרונה שיפוץ ותתאפשר עלייה למרפסת המשקיפה לכיכר צינה דיזנגוף.
3 סיורים ברישום מוקדם, מוגבלים ל-40 משתתפים בסיור.
הסיור בשבת ב- 11:00 מיועד למחזיקי כרטיס דיגיתל בלבד. לרישום לסיור באתר דיגיתל
 
 
92.
התחדשות כיכר דיזנגוף
נקודת מפגש: בכניסה למלון סינמה, רחוב זמנהוף 1.
חמישי, 20.9, 18:00.  
בית לשימור/סיור בנושא שימור
אדריכלית מקורית: ג`ניה אוורבוך, 1938. תכנון ועיצוב הכיכר המחודשת: מוריה סקלי אדריכלות נוף.
סיור עם אדריכל אוריאל בבצ`יק, מנהל בנייה ותכנון בר קיימא במִנהל ההנדסה של עיריית תל אביב-יפו שיציג את הכיכר המחודשת – ליבת העיר הלבנה – לאחר השבתה למפלס הרחוב.
בסיור יציג בבצ`יק את ההיסטוריה האדריכלית של הכיכר שהייתה חלק מתוכנית גדס – תוכנית המתאר שהכין מתכנן הערים הסקוטי פטריק גדס לתל אביב. עיצוב הכיכר נבחר בתחרות אדריכלית ב-1934.  במהלך הסיור יתוארו בין השאר הטרנספורמציות שבוצעו בבנייתה המחודשת בהשראת תפיסות התכנון העירוניות העכשוויות.
סיור פתוח. אין צורך ברישום מוקדם.
 
 
93.
באוהאוס תל אביבי
נקודת מפגש: ברחבת הכניסה למלון סינמה, רחוב זמנהוף 1, כיכר דיזנגוף.
שבת, 22.9, 9:30.  
בית לשימור/סיור בנושא שימור
מה הם המאפיינים שהופכים בניינים לבנייני באוהאוס ומה הוביל את אונסק"ו להכיר בתל אביב כאתר מורשת עולמית? סיור עם פול רקובר שיתחקה אחר סיפור התפתחות הבנייה בתל אביב בשנות ה- 30 דרך בנייניה, רחובותיה ושכונותיה.
סיור פתוח. אין צורך ברישום מוקדם.
לעמוד הפייסבוק של פול רקובר
 
 
94.
בריכות דגי הזהב הסודיות
נקודת מפגש: רחוב ריינס 4.
חמישי, 20.9, 17:00 | שישי, 21.9, 9:30. משך הסיור כשעה וחצי.  
בית לשימור/סיור בנושא שימור
סיור עם אדריכל דקל גודוביץ בעקבות מחקר מקיף שערך עבור מחלקת השימור של עיריית תל אביב-יפו על מזרקות ובריכות דגי זהב שנבנו בעיקר בבתי באוהאוס בשנות ה-30. בריכות אלו הן אלמנט בנוי ייחודי בקנה מידה עולמי ונבנו מהן בשעתו קרוב ל-100, מתוכן שרדו רק 59, רובן מלאות כיום בעפר ובפסולת או הפכו לאדניות וממשיכות להיהרס. במטרה לעודד מודעות לקיומן, ליופיין ולצורך בשימורן מוציא בימים אלה אדריכל דקל גודוביץ ספר על בריכות אלה במימון המונים באתר הד סטארט. הסיור והספר ינסו לגרום לקהל גדול להישבות בקסם קולות פכפוך המים ואוושת הדגים בצל הקריר של בתי הבאוהאוס בעיר הלבנה.
2 סיורים ל-50 הבאים הראשונים. אין צורך ברישום מוקדם.
לתמיכה בספר באתר הדסטארט
 
 
95.
מעברים תת קרקעיים בדיזנגוף סנטר
נקודת מפגש: סנטר בר, בניין B, קומה מינוס 1.
חמישי, 20.9, 18:30. משך הסיור כשעה.  
אירוע בלתי נגיש
אדריכלים: יצחק ישר ועליזה טולדו, 1977.
סיור בחלקיו הלא מוכרים של אחד המבנים המוכרים ביותר בעיר. הסיור יעבור בין היתר במעברים התת קרקעיים, בחדרי החשמל ודרך מערכות שבדרך כלל סגורות בפני הקהל הרחב. הסיור יכלול הסבר על תכנון המבנה ועל ההיסטוריה שלו. ידריך מנהל התפעול והביטחון של דיזנגוף סנטר, איתי בללי.
סיור מוגבל ל-60 משתתפים ברישום מוקדם.
 
 
96.
הסנטר הירוק
נקודת מפגש: בניין B, קומה 4 (העלייה לגג במעליות השקופות), דיזנגוף סנטר.
חמישי, 20.9, 17:00. משך הסיור כשעה.  
בית אקולוגי(ירוק) / סיור בנושאי סביבה ואקולוגיה / בנייה בת קיימא
סיור מודרך בפארק הקיימות החדש בדיזנגוף סנטר (בליווי אוזניות) בין תחנות מעוררות השראה של חקלאות עירונית, בנייה ירוקה וטבע עירוני. ההשתתפות מגיל 10 ומעלה.
סיור ל-60 הבאים הראשונים. אין צורך ברישום מוקדם.
 
 
97.
פלדה, בטון, זכוכית
עיריית תל אביב-יפו, רחוב אבן גבירול 69, אולם האירועים בקומה 12.
שישי, 21.9, 11:00.  
בית אקולוגי(ירוק) / סיור בנושאי סביבה ואקולוגיה / בנייה בת קיימאאירוע נגיש
יחסי הגומלין בין העיצוב האדריכלי של מבנה ובין הטכנולוגיות המיושמות בו הם אחד ההיבטים המשמעותיים ביותר בתכנון. טכנולוגיה מהווה לעתים קרובות השראה למתכננים ומאפשרת הגשמת רעיונות שלא היו ישימים בעבר.
במפגש יציגו ארבעה אדריכלים ארבעה פרויקטים בתכנונם הנמצאים בשלבים שונים של ביצוע, שבהם היתה לטכנולוגיה שיושמה בפרויקט השפעה מכרעת על התוצאה הסופית. במפגש יציגו האדריכלים את הטכנולוגיות החדשניות שיושמו בפרויקטים ויספרו על תהליך העבודה הייחודי שהתאפשר תודות להן.
אדריכל ניר חן ממשרד חן אדריכלים - יציג את גשר יהודית שנבנה בימים אלה ושנועד לייצר חיבור רציף בין שני חלקי העיר: שכונת ביצרון ממזרח ושכונת מונטיפיורי ממערב. הגשר מתוכנן בתוכנה פרמטרית ובכלים מתמטיים חדשים המאפשרים יצירת מערכת יחסים חדשה בין הנדסה לארכיטקטורה. בתכנונו הושם דגש על החוויה האנושית של משתמשיו. אדריכל אחראי על הפרויקט במשרד: מיכה פוליסון.
אדריכל אילן כרמי, שותף במשרד קימל אשכולות יציג את בניין צ`ק פוינט החדש שבבנייה באוניברסיטת תל אביב, שמעטפתו החדשנית, המורכבת מפיקסלים של זכוכית שהצבתם בגיאומטריות דינמיות תוכננה באמצעות מידול פרמטרי, יוצרת בניין מסוג חדש המשתנה ללא הפסקה ונראה מנקודות מבט שונות כספק חומר ספק השתקפות.
אדריכל הנוף שחר צור מסטודיו צורא, המשמש כיועץ לעיריית תל אביב-יפו בתחום ייעור עירוני, יציג פרויקטים חדשניים בפיתוח הנשענים על טכנולוגיות שיאפשרו לעצי רחוב חדשים במרחב הציבורי לשגשג ובכך ליצור צל בעיר ולתרום לשיפור הנוחות האקלימית בה.
אדריכל עמנואל גולדברג, אדריכל בכיר במשרד ניר קוץ אדריכלים יציג את קיר המסך האקלימי שבבניין צ`ק פוינט בו השכבה החיצונית של הקיר המאוורר היא מעטה צמחייה. בכך מקבל הבניין את היתרונות של קירות מסך אקלימיים יחד עם מעטפת ירוקה היוצרת מראה צמחייה טבעי מתוך הבניין ומחוצה לו. השקיית הקיר נעשית באמצעות מעגל סגור וניזונה ממי המזגנים.
הרצאות פתוחות. אין צורך ברישום מוקדם.
 
 
98.
דירת גן בבניין באוהאוס
שדרות חן 19 פינת הנביאים 26, דירה 1.
שישי, 21.9, 13:00-9:00.  
בית לשימור/סיור בנושא שימור
אדריכלות ועיצוב פנים: אמיר נבון, מעיין זוסמן, דנה שגיב ונעמה וולצקי, 2017. הדירה עוצבה במסגרת תכנית המנטורינג של סטודיו 6B.
דירת גן קטנה השוכנת בבניין לשימור (שעבר שיפוץ מוקפד ב-2009) שבמסגרת שיפוצה היסודי נשמרו תוכניתה הבסיסית והפתחים המקוריים שלה ובאמצעות שילוב של אלמנטים מזכוכית, מסגרות ונגרות נוספו בה חדר שינה, חדר רחצה וחדר עבודה חדשים.  
בית פתוח. אין צורך ברישום מוקדם.
בשישי בין 10:00-9:00 כניסת VIP למחזיקי כרטיס דיגיתל. הכניסה בשעה זו למי שאינו מחזיק בכרטיס דיגיתל על בסיס מקום פנוי בלבד.
 
 
99.
ארבעה איים ומרפסת
שדרות חן 19 פינת הנביאים 26, דירה 3.
שישי, 21.9, 13:00-9:00.  
בית לשימור/סיור בנושא שימור
אדריכלות ועיצוב פנים: ליטל אופיר, אילנה ברונפן, אמיר נבון וחן נבון, 2017. הדירה עוצבה במסגרת תכנית המנטורינג של סטודיו 6B.
דירה באחד מבנייני הבאוהאוס היפים בשדרות חן שעבר שימור מוקפד ב-2009 (כולל שימור הגן). במסגרת השיפוץ נפתחו חלליה של הדירה שהייתה אפלה במקור ונוצר חלל מלבני גדול ומואר המקביל למרפסת הארוכה שלאורך הדירה. בתוך חלל זה מוקמו אלמנטים שונים כ"איים": קוביית אחסון ירוקה, אי מטבח דו כיווני, פינת אוכל וספה. חומרי הגמר של הדירה נבחרו כמחווה למורשת הבנייה האירופית: זכוכית משוריינת, ברזל, עץ טבעי וקיר מלבני סיליקט חשופות.
בית פתוח. אין צורך ברישום מוקדם.
בשישי בין 10:00-9:00 כניסת VIP למחזיקי כרטיס דיגיתל. הכניסה בשעה זו למי שאינו מחזיק בכרטיס דיגיתל על בסיס מקום פנוי בלבד.
 
 
100.
דירת נופש עירונית
רחוב גורדון 25.
שישי, 21.9, 15:00-11:00 | שבת, 22.9, 15:00-11:00.  

עיצוב פנים: Wid Studio, 2017.

דירה שעיצובה נועד להגשים את חלומו של בעליה לדירת נופש אורבנית באזור שוקק חיים, עמוס במסעדות ובחנויות, שתשדר אינטנסיביות אורבנית אך גם ביתיות. בדירה ספריית ברזל גדולה, תעלת מיזוג אוויר חשופה ונגרות מרצפה עד תקרה שנועדו להדגיש את גובה התקרות המרשים. חשיפת הלבנים המקוריות שמהן נבנה הבניין נועדה להשרות תחושת נוסטלגיה לתל אביב הישנה.

בית פתוח. אין צורך ברישום מוקדם.
בשישי בין 12:00-11:00 כניסת VIP למחזיקי כרטיס דיגיתל. הכניסה בשעה זו למי שאינו מחזיק בכרטיס דיגיתל על בסיס מקום פנוי בלבד.

 
דף 5 מתוך 8< הדף הקודם    1   2   3   4   5   6   7   8   הדף הבא >
תקנון האתר  |  ITdesigns :בניית אתרים  |